+38 (0362) 63-63-60, (099) 03-55-138, (097) 83-41-360

Київ - столиця України

19 мая 2016
Київ - столиця України
Київ - столиця України. Місто за європейськими мірками велике та привабливе в туристичному плані. Про це можна говорити з упевненістю.
 
Київ унікальний за своєю географією: місто поділене навпіл однією з найбільших річок Європи - Дніпром. Посеред річки розташовані величезні зелені острови. Наприклад, площа Труханового острова складає 4,5 квадратних кілометри, що більше за Центральний парк у Нью-Йорку.
 
Правий берег Дніпра розташований на пагорбах, з яких відкривається безліч чудових панорам лівого берега, Подолу та Оболоні. Всі основні визначні пам'ятки розташовані в центральній частині міста, що дозволяє не використовувати громадський транспорт і пересуватися пішки. Панорама правобережного
 
Хоча в метро варто спуститися. Воно дуже глибоке, дуже! Обов'язково відвідайте станцію метро Арсенальна, вона не найпривабливіша, але зате найглибша у світі. Ще один цікавий вид транспорту - фунікулер, нижня станція якого знаходиться на Поштовій площі. Перед Євро-2012 було знято ролики з рекламою Києва (посилання 1, посилання 2, посилання 3 (3D)). У 2014 році ми теж зняли наш ролик про Київ у форматі таймлапс. Києво-Печерська Лавра Києво-Печерська Лавра ©Yuriy Buriak Деякі карти Києва Карта трамвайних маршрутів Карта тролейбусних маршрутів Основні пам'ятки Велика карта Києва (зображення)
 
Електронні карти Києва - http://map.meta.ua/kiev/, http://maps.visicom.ua/, http://maps.google.com Карта київського метро Наша карта пам'яток Києва знаходиться тут. Червоними маркерами позначені місця, обов'язкові для відвідування, зеленими - якщо у вас є час, жовтими - для справжніх мандрівників, які люблять не лише загальновідомі пам'ятки. Окрема стаття про оглядові майданчики Києва Наші маршрути по Києву: Всі маршрути сплановані таким чином, щоб максимально виключити підйоми в гору. Коротка характеристика: Маршрути 1 і 2 є обов'язковими під час відвідування Києва. Причому другий охоплює багато місць, які зазвичай туристам не показують через брак часу. Маршрут 3 проходить навколо центральної частини міста і розрахований на більшість туристів. Маршрут 4 вже більше для любителів побродити нетуристичними, але цікавими вулицями. Маршрут 5 проходить по Оболонській набережній, там немає старої архітектури, але місце дуже мальовниче, те ж стосується й маршруту 7. Маршрут 6 - для тих, хто хоче прогулятися лісом, але в центрі міста. Маршрути 8 і 9 не для широкого кола, підійдуть тим, хто любить побродити, повивчати місто.
 
IMG_8352_SM IMG_8352_SM DSC_8865_filtered2-1920 DSC_8865_... IMG_8352_SM IMG_8352_SM Vydubytskyi-Monastery-small-Kyiv Vydubytsk... ArticleImages_544_1.JPG ArticleIm... DSC_8865_filtered2-1920 DSC_8865_... BFDZnj_OhEI BFDZnj_OhEI Kyyiv Kyyiv Посмотреть все фото в альбоме
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!